Licensed to Athletics Australia - Organization License
                                      Hy-Tek's Meet Manager 20/10/2002 05:07 PM
                Primary All Schools Track & Field - 20/10/2002                 
                            Domain Athletic Centre                             
                                    Results                                    
 
Girls 100 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Allanby, J                   TSTJ                     15.86  
  2 Newman, S                    TCIR                     16.02  
  3 Pryer, I                     TDOM                     17.02  
  4 Garrett, I                   TSHC                     17.08  
  5 Sansom, H                    TCLM                     17.26  
  6 Morey, J                     TRTA                     17.30  
  7 Leamey, S                    TSTA                     17.38  
  8 Jordan Hill, Z               TCAM                     18.06  
 
Girls 100 Metres 10 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Newman, S                    TCIR                     15.56Q  2 
  2 Allanby, J                   TSTJ                     15.68Q  1 
  3 Morey, J                     TRTA                     16.42Q  1 
  4 Sansom, H                    TCLM                     16.80Q  2 
  5 Pryer, I                     TDOM                     16.56Q  1 
  6 Leamey, S                    TSTA                     17.10Q  2 
  7 Garrett, I                   TSHC                     17.00q  1 
  8 Jordan Hill, Z               TCAM                     17.38q  2 
  9 O'Brien, M                   TSTB                     17.64   2 
 10 Cane, M                      TSJA                     17.76   1 
 11 Griggs, S                    TFAN                     18.66   2 
 
Girls 200 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Allanby, J                   TSTJ                     34.30  
  2 Newman, S                    TCIR                     35.26  
  3 Last, J                      TFRI                     35.48  
  4 Morey, J                     TRTA                     36.24  
  5 Garrett, I                   TSHC                     36.74  
  6 Pryer, I                     TDOM                     36.94  
  7 Sansom, H                    TCLM                     38.32  
  8 Leamey, S                    TSTA                     38.72  
 
Girls 200 Metres 10 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Allanby, J                   TSTJ                     33.98Q  2 
  2 Newman, S                    TCIR                     35.02Q  1 
  3 Last, J                      TFRI                     34.50Q  2 
  4 Pryer, I                     TDOM                     37.02Q  1 
  5 Morey, J                     TRTA                     35.74Q  2 
  6 Garrett, I                   TSHC                     37.66Q  1 
  7 Sansom, H                    TCLM                     35.90q  2 
  8 Leamey, S                    TSTA                     35.92q  2 
  9 O'Brien, M                   TSTB                     38.06   1 
 10 Jordan Hill, Z               TCAM                     39.42   2 
 11 Cane, M                      TSJA                     40.74   1 
 12 Griggs, S                    TFAN                     42.40   1 
 
Girls 800 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Pitt, E                      TSTB                   2:57.28  
  2 Shepperd, E                  TMTC                   3:02.50  
  3 Morey, J                     TRTA                   3:04.62  
  4 Leamey, S                    TSTA                   3:10.00  
  5 Last, J                      TFRI                   3:14.68  
  6 Sansom, H                    TCLM                   3:20.02  
  7 Geelan, H                    TSCT                   3:26.06  
 
Girls High Jump 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sansom, H                    TCLM                     1.10m  
  2 Shepperd, E                  TMTC                     1.05m  
  3 Allanby, J                   TSTJ                    J1.05m  
  4 Leamey, S                    TSTA                     1.00m  
  5 Last, J                      TFRI                    J1.00m  
 -- Jordan Hill, Z               TCAM                        NH  
 -- Griggs, S                    TFAN                        NH  
 -- Pryer, I                     TDOM                        NH  
 
Girls Long Jump 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Newman, S                    TCIR                     3.51m  
  2 Morey, J                     TRTA                     3.50m  
  3 Sansom, H                    TCLM                    J3.50m  
  4 Last, J                      TFRI                     3.20m  
  5 Leamey, S                    TSTA                     3.14m  
  6 Allanby, J                   TSTJ                     3.12m  
  7 Khoury, N                    TLAN                     3.06m  
  8 Jordan Hill, Z               TCAM                     3.05m  
  9 Pryer, I                     TDOM                     2.92m  
 10 Shepperd, E                  TMTC                     2.75m  
 11 Cane, M                      TSJA                     2.56m  
 12 Griggs, S                    TFAN                     2.07m  
 
Girls Shot Put 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sansom, H                    TCLM                     6.54m  
  2 Khoury, N                    TLAN                     6.13m  
  3 Jordan Hill, Z               TCAM                     5.82m  
  4 Cane, M                      TSJA                     5.47m  
  5 Garrett, I                   TSHC                     4.87m  
  6 Leamey, S                    TSTA                     4.45m  
  7 Last, J                      TFRI                     4.39m  
  8 Griggs, S                    TFAN                     4.08m  
 
Girls Discus Throw 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Sansom, H                    TCLM                    19.93m  
  2 Khoury, N                    TLAN                    18.75m  
  3 Griggs, S                    TFAN                    13.81m  
  4 Cane, M                      TSJA                    13.28m  
  5 Jordan Hill, Z               TCAM                    11.77m  
  6 Last, J                      TFRI                    10.81m  
  7 Garrett, I                   TSHC                     9.65m  
 
Girls 100 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Shipperd, A                  TCC                      14.58  
  2 Young, A                     TLVP                     14.72  
  3 McCarthy, H                  TEXT                     15.28  
  4 Seyfried, M                  TLFN                     15.56  
  5 Curtis, N                    TGLE                     16.12  
  6 Graham, H                    TSTB                     16.40  
 
Girls 100 Metres 11 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Shipperd, A                  TCC                      14.48q  1 
  2 Young, A                     TLVP                     14.76q  2 
  3 McCarthy, H                  TEXT                     14.90q  1 
  4 Seyfried, M                  TLFN                     15.10q  1 
  5 Graham, H                    TSTB                     15.66q  2 
  6 Curtis, N                    TGLE                     15.98q  2 
  7 Hardwick, I                  TLFN                     16.16q  2 
  8 Boughton, A                  TSHC                    J16.16q  2 
  9 Morrison, C                  TSHL                    J16.16   2 
 10 Hale, K                      TLVP                     17.06   2 
 11 Wiggins, A                   TSTC                     18.20   2 
 -- Brealey, T                   TLVP                        NT   1 
 -- Finlayson, A                 TMTS                        NT   1 
 -- Daniels, N                   TCLM                        NT   1 
 -- Tomes, O                     TMAR                        NT   1 
 
Girls 200 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Shipperd, A                  TCC                      30.30  
  2 Young, A                     TLVP                     30.98  
  3 McCarthy, H                  TEXT                     32.20  
  4 Seyfried, M                  TLFN                     33.20  
  5 Curtis, N                    TGLE                     33.66  
  6 Finlayson, A                 TMTS                     34.36  
  7 Daniels, N                   TCLM                     34.48  
  8 Graham, H                    TSTB                     35.24  
 
Girls 200 Metres 11 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Shipperd, A                  TCC                      30.44Q  2 
  2 McCarthy, H                  TEXT                     32.28Q  1 
  3 Young, A                     TLVP                     30.80Q  2 
  4 Seyfried, M                  TLFN                     33.68Q  1 
  5 Curtis, N                    TGLE                     33.26Q  2 
  6 Daniels, N                   TCLM                     34.26Q  1 
  7 Graham, H                    TSTB                     33.46q  2 
  8 Finlayson, A                 TMTS                     34.00q  2 
  9 Respondek, L                 TSHC                     34.20   2 
 10 Boughton, A                  TSHC                     34.70   1 
 11 Hardwick, I                  TLFN                     35.18   2 
 12 Tomes, O                     TMAR                     35.84   1 
 13 Brealey, T                   TLVP                     36.36   1 
 14 Wiggins, A                   TSTC                     41.02   1 
 
Girls 800 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Finlayson, A                 TMTS                   2:59.78  
  2 McCarthy, H                  TEXT                   3:01.48  
  3 Comfort, I                   TPRI                   3:01.98  
  4 Curtis, N                    TGLE                   3:03.06  
  5 Respondek, L                 TSHC                   3:03.12  
  6 Morrison, C                  TSHL                   3:05.14  
  7 Brealey, T                   TLVP                   3:12.90  
  8 Tomes, O                     TMAR                   3:32.46  
  9 Hardwick, I                  TLFN                   3:37.38  
 10 Wiggins, A                   TSTC                   3:56.74  
 
Girls High Jump 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Young, A                     TLVP                     1.32m  
  2 Morrison, C                  TSHL                     1.20m  
  3 Respondek, L                 TSHC                     1.10m  
  4 Tomes, O                     TMAR                     1.05m  
  5 Boughton, A                  TSHC                    J1.05m  
  6 Wiggins, A                   TSTC                     1.00m  
 
Girls Long Jump 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Young, A                     TLVP                     4.16m  
  2 Shipperd, A                  TCC                      3.79m  
  3 Daniels, N                   TCLM                     3.73m  
  4 Finlayson, A                 TMTS                     3.64m  
  5 Seyfried, M                  TLFN                     3.48m  
  6 Curtis, N                    TGLE                     3.40m  
  7 Ristrom, N                   TSPI                     3.37m  
  8 Morrison, C                  TSHL                     3.35m  
  9 Respondek, L                 TSHC                     3.23m  
 10 McCarthy, H                  TEXT                     3.17m  
 11 Tomes, O                     TMAR                     3.15m  
 12 Hale, K                      TLVP                     3.08m  
 13 Brealey, T                   TLVP                     3.05m  
 14 Boughton, A                  TSHC                     2.98m  
 15 Wiggins, A                   TSTC                     2.44m  
 
Girls Shot Put 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Daniels, N                   TCLM                     7.83m  
  2 Ristrom, N                   TSPI                     7.69m  
  3 Halloran, J                  TFAN                     7.59m  
  4 Curtis, N                    TGLE                     7.38m  
  5 Graham, H                    TSTB                     7.28m  
  6 Finlayson, A                 TMTS                     6.68m  
  7 Hale, K                      TLVP                     6.28m  
  8 McCarthy, H                  TEXT                     5.73m  
  9 Morrison, C                  TSHL                     5.67m  
 10 Hardwick, I                  TLFN                     5.20m  
 11 Wiggins, A                   TSTC                     4.23m  
 12 Tomes, O                     TMAR                     4.20m  
 
Girls Discus Throw 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Daniels, N                   TCLM                    18.57m  
  2 Halloran, J                  TFAN                    17.59m  
  3 Graham, H                    TSTB                    17.57m  
  4 Curtis, N                    TGLE                    16.08m  
  5 McCarthy, H                  TEXT                    15.15m  
  6 Morrison, C                  TSHL                    14.62m  
  7 Ristrom, N                   TSPI                    14.60m  
  8 Tomes, O                     TMAR                     8.72m  
  9 Wiggins, A                   TSTC                     8.13m  
 
Girls 100 Metres 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Chapman, H                   TLFN                     14.10  
  2 Cooper, L                    TSCT                     14.12  
  3 Volker, M                    THRS                     14.50  
  4 Mitchell, J                  TSMC                     14.52  
  5 Vaessen, L                   TEXT                     14.62  
  6 Mudge, K                     TRTA                     14.88  
  7 Wrankmore, H                 TMOW                     14.96  
  8 Calvert, H                   TLAN                     15.12  
 
Girls 100 Metres 12 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Cooper, L                    TSCT                     14.06Q  2 
  2 Chapman, H                   TLFN                     14.58Q  1 
  3 Wrankmore, H                 TMOW                     14.44Q  2 
  4 Vaessen, L                   TEXT                     14.68Q  1 
  5 Mitchell, J                  TSMC                     14.52Q  2 
  6 Volker, M                    THRS                     14.70Q  1 
  7 Calvert, H                   TLAN                     14.84q  2 
  8 Mudge, K                     TRTA                     14.88q  2 
  9 Fassina, K                   TSHC                     15.48   2 
 10 Jarman, E                    TYTP                     15.80   1 
 11 Goss, M                      TSMD                     16.18   1 
 12 Cashinella, R                TDOV                     16.58   1 
 13 Mortyn, E                    TGLE                     17.08   1 
 
Girls 200 Metres 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Chapman, H                   TLFN                     30.44  
  2 Mitchell, J                  TSMC                     30.52  
  3 Wrankmore, H                 TMOW                     31.10  
  4 Vaessen, L                   TEXT                     31.38  
  5 Mudge, K                     TRTA                     32.38  
  6 Jarman, E                    TYTP                     34.22  
  7 Goss, M                      TSMD                     34.72  
 
Girls 800 Metres 12 Year Old
=======================================================================
    Name                    Year Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Ireland, S                   TSTC                   2:44.62  
  2 Wrankmore, H                 TMOW                   2:49.18  
  3 Calvert, H                   TLAN                   2:59.86  
  4 Cashinella, R                TDOV                   3:02.74  
 
Girls High Jump 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Volker, M                    THRS                     1.43m  
  2 Chapman, H                   TLFN                     1.35m  
  3 Mudge, K                     TRTA                     1.20m  
  4 Jarman, E                    TYTP                    J1.20m  
  5 McFarlane, C                 TSMD                     1.15m  
  6 Fassina, K                   TSHC                    J1.15m  
 -- Robinson, H                  TMTC                        NH  
 
Girls Long Jump 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Volker, M                    THRS                     4.25m  
  2 Cooper, L                    TSCT                     4.11m  
  3 Wrankmore, H                 TMOW                     4.08m  
  4 Fassina, K                   TSHC                     4.00m  
  5 Vaessen, L                   TEXT                     3.84m  
  6 Goss, M                      TSMD                     3.75m  
  7 Jarman, E                    TYTP                     3.74m  
  8 Mitchell, J                  TSMC                     3.51m  
  9 Cashinella, R                TDOV                    J3.51m  
 10 Calvert, H                   TLAN                     3.50m  
 11 Mudge, K                     TRTA                     3.36m  
 12 Robinson, H                  TMTC                     2.98m  
 
Girls Shot Put 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fassina, K                   TSHC                     9.95m  
  2 Fletcher, L                  TGLE                     7.57m  
  3 McFarlane, C                 TSMD                     7.30m  
  4 Chapman, H                   TLFN                     6.77m  
  5 Calvert, H                   TLAN                     6.66m  
  6 Vaessen, L                   TEXT                     6.59m  
  7 Mitchell, J                  TSMC                     6.53m  
  8 Wrankmore, H                 TMOW                    J6.53m  
  9 Robinson, H                  TMTC                     5.88m  
 10 Mortyn, E                    TGLE                     5.77m  
 11 Cashinella, R                TDOV                     5.61m  
 12 Goss, M                      TSMD                     5.60m  
 13 Jarman, E                    TYTP                     4.67m  
 14 Cooper, L                    TSCT                     1.46m  
 
Girls Discus Throw 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Fassina, K                   TSHC                    21.50m  
  2 Fletcher, L                  TGLE                    21.49m  
  3 Volker, M                    THRS                    21.28m  
  4 Vaessen, L                   TEXT                    20.91m  
  5 McFarlane, C                 TSMD                    20.20m  
  6 Cashinella, R                TDOV                    19.68m  
  7 Chapman, H                   TLFN                    18.81m  
  8 Robinson, H                  TMTC                    17.44m  
  9 Goss, M                      TSMD                    17.37m  
 10 Jarman, E                    TYTP                    13.38m  
 
Boys 100 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Weller, M                    TBUR                     15.54  
  2 Galloway, M                  TLVP                     15.74  
  3 Graves, T                    TSTV                     16.12  
  4 Dilger, M                    TBRI                     16.16  
  5 Salter, R                    THOU                     16.18  
  5 Stanwix, J                   TLAN                     16.18  
  7 Heron, T                     TYTP                     16.50  
  8 Mason, J                     TBRP                     16.76  
 
Boys 100 Metres 10 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Weller, M                    TBUR                     15.38Q  1 
  2 Stanwix, J                   TLAN                     15.86Q  2 
  3 Graves, T                    TSTV                     15.80Q  1 
  4 Dilger, M                    TBRI                     15.90Q  2 
  5 Galloway, M                  TLVP                     15.82Q  1 
  6 Heron, T                     TYTP                     15.94Q  2 
  7 Salter, R                    THOU                     16.22q  1 
  8 Mason, J                     TBRP                     16.48q  1 
  9 Hind, L                      THUT                     16.54   1 
 10 Hodson, C                    THUT                     16.58   1 
 11 Hadrill, C                   TKIN                     16.84   1 
 11 Riley, P                     TCAM                     16.84   2 
 13 Penneyston, T                TMTF                     16.94   2 
 13 Young, A                     TLVP                     16.94   1 
 15 Reynolds-Van Bu, C           TLAN                     17.26   2 
 16 Isles, A                     THUT                     17.44   2 
 17 Williams, T                  TCAM                     18.48   2 
 
Boys 200 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Weller, M                    TBUR                     33.10  
  2 Salter, R                    THOU                     33.80  
  3 Galloway, M                  TLVP                     34.26  
  4 Stanwix, J                   TLAN                     34.84  
  5 Hodson, C                    THUT                     35.36  
  6 Hind, L                      THUT                     36.00  
  7 Graves, T                    TSTV                     36.48  
  8 Dilger, M                    TBRI                     37.36  
 
Boys 200 Metres 10 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Weller, M                    TBUR                     31.16Q  2 
  2 Galloway, M                  TLVP                     31.24Q  1 
  3 Hodson, C                    THUT                     31.66Q  1 
  4 Salter, R                    THOU                     31.76Q  2 
  5 Stanwix, J                   TLAN                     32.10Q  1 
  6 Hind, L                      THUT                     32.74Q  2 
  7 Graves, T                    TSTV                     32.12q  1 
  8 Dilger, M                    TBRI                     33.76q  2 
  9 Heron, T                     TYTP                     34.70   2 
 10 Riley, P                     TCAM                     34.90   2 
 11 Isles, A                     THUT                     35.02   2 
 12 Hadrill, C                   TKIN                     39.32   1 
 
Boys 800 Metres 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Salter, R                    THOU                   2:44.64  
  2 Weller, M                    TBUR                   2:46.04  
  3 Howlett, J                   TBRI                   2:46.38  
  4 Courtney-Pratt, N            TSTV                   2:47.22  
  5 Hind, L                      THUT                   2:53.14  
  6 Hadrill, C                   TKIN                   2:59.60  
  7 Penneyston, T                TMTF                   3:01.12  
  8 Isles, A                     THUT                   3:01.58  
  9 Galloway, M                  TLVP                   3:01.82  
 10 Young, A                     TLVP                   3:02.46  
 11 Hodson, C                    THUT                   3:06.40  
 
Boys High Jump 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Dilger, M                    TBRI                     1.25m  
  2 Heron, T                     TYTP                     1.20m  
  2 Weller, M                    TBUR                     1.20m  
  4 Galloway, M                  TLVP                    J1.20m  
  5 Hodson, C                    THUT                     1.15m  
  6 Mason, J                     TBRP                    J1.15m  
  7 Hind, L                      THUT                     1.05m  
  8 Howlett, J                   TBRI                     0.95m  
 -- Isles, A                     THUT                        NH  
 
Boys Long Jump 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Weller, M                    TBUR                     3.94m  
  2 Dilger, M                    TBRI                     3.75m  
  3 Young, A                     TLVP                     3.65m  
  4 Hodson, C                    THUT                     3.58m  
  5 Howlett, J                   TBRI                     3.57m  
  6 Mason, J                     TBRP                     3.48m  
  7 Graves, T                    TSTV                     3.45m  
  8 McFarlane, S                 THOW                     3.44m  
  9 Salter, R                    THOU                     3.39m  
 10 Stanwix, J                   TLAN                     3.37m  
 11 Galloway, M                  TLVP                     3.20m  
 12 Heron, T                     TYTP                     3.14m  
 13 Isles, A                     THUT                     2.69m  
 -- Hind, L                      THUT                      FOUL  
 
Boys Shot Put 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Galloway, M                  TLVP                     7.87m  
  2 Dilger, M                    TBRI                     7.80m  
  3 McFarlane, S                 THOW                     7.72m  
  4 Stanwix, J                   TLAN                    J7.72m  
  5 Hodson, C                    THUT                     6.36m  
  6 Heron, T                     TYTP                     5.94m  
  7 Williams, T                  TCAM                     5.87m  
 
Boys Discus Throw 10 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Mason, J                     TBRP                    25.58m  
  2 Galloway, M                  TLVP                    25.31m  
  3 Stanwix, J                   TLAN                    22.99m  
  4 Hodson, C                    THUT                    19.51m  
  5 Heron, T                     TYTP                    17.06m  
  6 Isles, A                     THUT                    16.71m  
  7 McFarlane, S                 THOW                    16.18m  
  8 Williams, T                  TCAM                    14.62m  
  9 Hadrill, C                   TKIN                    10.70m  
 
Boys 100 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Poke, G                      TCIR                     14.00  
  2 Manuela, I                   TBBP                     14.12  
  3 Phillips, O                  TNOR                     14.52  
  4 Hind, R                      THUT                     15.18  
  5 Hookway, S                   THUT                     15.24  
  6 Daley, B                     TDOM                     15.64  
  7 Leamey, D                    TSTA                     15.90  
  8 Fazackerley, T               TLFN                     16.02  
 
Boys 100 Metres 11 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Poke, G                      TCIR                     13.88Q  1 
  2 Hind, R                      THUT                     15.08Q  2 
  3 Manuela, I                   TBBP                     14.00Q  1 
  4 Hookway, S                   THUT                     15.84Q  2 
  5 Phillips, O                  TNOR                     14.68Q  1 
  6 Fazackerley, T               TLFN                     16.04Q  2 
  7 Leamey, D                    TSTA                     15.28q  1 
  8 Daley, B                     TDOM                     15.58q  1 
  9 Edwards, P                   TMAR                     15.76   1 
 10 Genge, C                     TSTV                     15.82   1 
 11 Reardon, A                   TSTA                     16.58   2 
 12 Luttrell, E                  TSTM                     16.64   2 
 13 Geelan, L                    TSCT                     16.66   2 
 14 Jarman, K                    TYTP                    J16.66   2 
 15 Malcomson, B                 THOW                    J16.66   2 
 
Boys 200 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Poke, G                      TCIR                     29.72  
  2 Phillips, O                  TNOR                     29.78  
  3 Hookway, S                   THUT                     32.14  
  4 Hind, R                      THUT                     32.48  
  5 Manuela, I                   TBBP                     32.90  
  6 Leamey, D                    TSTA                     34.22  
  7 Luttrell, E                  TSTM                     34.94  
  8 Reardon, A                   TSTA                     35.10  
 
Boys 200 Metres 11 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Phillips, O                  TNOR                     29.48Q  2 
  2 Poke, G                      TCIR                     31.66Q  1 
  3 Manuela, I                   TBBP                     31.40Q  2 
  4 Hind, R                      THUT                     31.72Q  1 
  5 Leamey, D                    TSTA                     31.50Q  2 
  6 Hookway, S                   THUT                     32.08Q  1 
  7 Luttrell, E                  TSTM                     33.52q  2 
  8 Reardon, A                   TSTA                     33.56q  2 
  9 Daley, B                     TDOM                     33.62   1 
 10 Geelan, L                    TSCT                     35.36   1 
 
Boys 800 Metres 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Phillips, O                  TNOR                   2:34.08  
  2 Geelan, L                    TSCT                   2:40.50  
  3 Malcomson, B                 THOW                   2:42.18  
  4 Leamey, D                    TSTA                   2:49.72  
  5 Hookway, S                   THUT                   2:52.68  
  6 Luttrell, E                  TSTM                   2:57.68  
  7 Daley, B                     TDOM                   2:58.84  
  8 Reardon, A                   TSTA                   3:01.20  
  9 Hind, R                      THUT                   3:11.38  
 10 Jarman, K                    TYTP                   3:21.16  
 
Boys High Jump 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Phillips, O                  TNOR                     1.35m  
  2 Hind, R                      THUT                     1.20m  
  3 Edwards, P                   TMAR                     1.15m  
  4 Geelan, L                    TSCT                    J1.15m  
  5 Luttrell, E                  TSTM                     1.10m  
  5 Daley, B                     TDOM                     1.10m  
  5 Jarman, K                    TYTP                     1.10m  
 
Boys Long Jump 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Manuela, I                   TBBP                     4.38m  
  2 Phillips, O                  TNOR                     4.09m  
  3 Hind, R                      THUT                     4.05m  
  4 Edwards, P                   TMAR                     3.73m  
  5 Genge, C                     TSTV                     3.68m  
  6 Fazackerley, T               TLFN                     3.67m  
  7 Luttrell, E                  TSTM                     3.48m  
  8 Malcomson, B                 THOW                     3.34m  
  9 Leamey, D                    TSTA                     3.26m  
 10 Jarman, K                    TYTP                     3.08m  
 11 Geelan, L                    TSCT                     3.06m  
 12 Reardon, A                   TSTA                     3.00m  
 13 Pearce, H                    TFRI                     2.55m  
 
Boys Shot Put 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Genge, C                     TSTV                     9.68m  
  2 Phillips, O                  TNOR                     8.89m  
  3 Leamey, D                    TSTA                     7.87m  
  4 Jarman, K                    TYTP                     7.73m  
  5 Edwards, P                   TMAR                     7.51m  
  6 Malcomson, B                 THOW                     7.43m  
  7 Geelan, L                    TSCT                     7.16m  
  8 Luttrell, E                  TSTM                     6.19m  
 
Boys Discus Throw 11 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Genge, C                     TSTV                    24.73m  
  2 Hind, R                      THUT                    23.48m  
  3 Edwards, P                   TMAR                    21.50m  
  4 Jarman, K                    TYTP                    18.84m  
  5 Leamey, D                    TSTA                    17.39m  
  6 Luttrell, E                  TSTM                    15.55m  
  7 Pearce, H                    TFRI                    10.13m  
 
Boys 100 Metres 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
Finals
  1 Hall, S                      TSTV                     13.90  
  2 Morey, N                     TRTA                     14.22  
  3 Fielding, T                  TCC                      14.36  
  4 Osborn, J                    TILL                    J14.36  
  5 Webb, Z                      TDOM                     14.54  
  6 Randall, R                   TBAG                     14.86  
  7 Stubbs, A                    TBBP                     15.08  
  8 Meyer, R                     TCLM                     15.12  
 
Boys 100 Metres 12 Year Old
===================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H#
===================================================================
Preliminaries
  1 Fielding, T                  TCC                      14.04Q  2 
  2 Hall, S                      TSTV                     14.14Q  1 
  3 Morey, N                     TRTA                     14.16Q  2 
  4 Osborn, J                    TILL                     14.60Q  1 
  5 Webb, Z                      TDOM                     14.72Q  1 
  6 Stubbs, A                    TBBP                     14.84Q  2 
  7 Randall, R                   TBAG                     15.04q  2 
  8 Meyer, R                     TCLM                     15.28q  1 
  9 Rossetto, A                  TSHL                     15.30   1 
 10 Jarrett, L                   TWAI                     15.36   1 
 11 O'Leary, D                   TLAU                     15.78   2 
 12 MacDonald, S                 THRS                     15.88   2 
 13 Hingston, H                  THRS                     16.08   2 
 14 Griggs, S                    TSHC                     16.26   1 
 
Boys 200 Metres 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Hall, S                      TSTV                     29.82  
  2 Morey, N                     TRTA                     29.96  
  3 Fielding, T                  TCC                      30.62  
  4 Rossetto, A                  TSHL                     31.46  
  5 Randall, R                   TBAG                     32.60  
 
Boys 800 Metres 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Schenk, M                    TSTA                   2:24.08  
  2 Morey, N                     TRTA                   2:24.84  
  3 Meyer, R                     TCLM                   2:30.24  
  4 Jarrett, L                   TWAI                   2:47.74  
  5 Hingston, H                  THRS                   2:51.62  
  6 Griggs, S                    TSHC                   2:52.26  
  7 Downie, J                    TDOM                   2:52.76  
  8 Fielding, T                  TCC                    2:53.36  
  9 Rossetto, A                  TSHL                   2:54.40  
 10 Hall, S                      TSTV                   2:59.38  
 11 MacDonald, S                 THRS                   3:03.84  
 
Boys High Jump 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Osborn, J                    TILL                     1.55m  
  2 Randall, R                   TBAG                     1.45m  
  2 Fielding, T                  TCC                      1.45m  
  4 Rossetto, A                  TSHL                    J1.45m  
  5 Hingston, H                  THRS                     1.40m  
  5 Hall, S                      TSTV                     1.40m  
  7 O'Leary, D                   TLAU                    J1.40m  
 
Boys Long Jump 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Morey, N                     TRTA                     4.55m  
  2 Osborn, J                    TILL                     4.46m  
  3 Randall, R                   TBAG                     4.36m  
  4 Rossetto, A                  TSHL                     4.27m  
  5 Hall, S                      TSTV                     4.22m  
  6 Fielding, T                  TCC                      4.05m  
  7 Meyer, R                     TCLM                     4.01m  
  8 O'Leary, D                   TLAU                     3.97m  
  9 Hingston, H                  THRS                     3.84m  
 10 MacDonald, S                 THRS                     3.83m  
 11 Schenk, M                    TSTA                     3.82m  
 12 Webb, Z                      TDOM                     3.63m  
 
Boys Shot Put 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stubbs, A                    TBBP                     9.13m  
  2 Fielding, T                  TCC                      8.36m  
  3 Rossetto, A                  TSHL                     8.04m  
  4 Hall, S                      TSTV                     7.43m  
  5 Hingston, H                  THRS                     7.24m  
  6 Randall, R                   TBAG                     7.17m  
  7 Morey, N                     TRTA                     6.76m  
  8 Meyer, R                     TCLM                     5.55m  
 
Boys Discus Throw 12 Year Old
================================================================
    Name                    Year Team                    Finals 
================================================================
  1 Stubbs, A                    TBBP                    31.94m  
  2 Osborn, J                    TILL                    26.72m  
  3 Hingston, H                  THRS                    26.42m  
  4 Rossetto, A                  TSHL                    24.59m  
  5 Randall, R                   TBAG                    23.75m  
  6 O'Leary, D                   TLAU                    22.80m  
  7 Hall, S                      TSTV                    20.35m  
  8 Fielding, T                  TCC                     19.21m  
  9 MacDonald, S                 THRS                    19.08m  
 10 Webb, Z                      TDOM                    18.63m